🏠 Home Projects Portal
Data Report
Vendor Report
Overview
CASH Balance
₹ 0.00
ONLINE Balance
₹ 0.00
Total Estimate
₹ 9677000.00
Total Paid
₹ 4955580.01
Remaining (All)
₹ 4721419.99
Projects
Manage
Cash flow
Est: ₹ 0.00 • Paid: ₹ 0.00 • Rem:
₹ 0.00
CASH FOR HOUSE
Est: ₹ 2000000.00 • Paid: ₹ 70000.00 • Rem:
₹ 1930000.00
PATHAR
Est: ₹ 300000.00 • Paid: ₹ 90000.00 • Rem:
₹ 210000.00
KATNI MARBAL
Est: ₹ 377000.00 • Paid: ₹ 376316.00 • Rem:
₹ 684.00
KATNI MARBAL
Est: ₹ 350000.00 • Paid: ₹ 0.00 • Rem:
₹ 350000.00
BANK TRANSFER
Est: ₹ 1000000.00 • Paid: ₹ 150000.00 • Rem:
₹ 850000.00
EXTRA EXPENSES
Est: ₹ 1000000.00 • Paid: ₹ 170250.00 • Rem:
₹ 829750.00
OM SARIA AND CIMENT
Est: ₹ 0.00 • Paid: ₹ 0.00 • Rem:
₹ 0.00
A 35 PARK
Est: ₹ 50000.00 • Paid: ₹ 32601.00 • Rem:
₹ 17399.00
RENT
Est: ₹ 300000.00 • Paid: ₹ 100000.00 • Rem:
₹ 200000.00
JIJA JI
Est: ₹ 600000.00 • Paid: ₹ 696100.00 • Rem:
₹ -96100.00
CONSTRUCTION
Est: ₹ 3000000.00 • Paid: ₹ 3170013.01 • Rem:
₹ -170013.01
Pop
Est: ₹ 700000.00 • Paid: ₹ 100300.00 • Rem:
₹ 599700.00